• Infolinia: 801 011 282
  • biuro@remax-gold.pl

Apartamenty Gliwice

Szukasz doświadczonego eksperta, który pomoże Ci w zakupie apartamentu w Gliwicach? Skontaktuj się ze mną, a chętnie przedstawię Ci swoją ofertę!

Szukasz apartamentu w Gliwicach?

Lokal mieszkalny to miejsce, w którym spędzamy najwięcej swojego czasu. Powinien on sprawić, że będziemy czuli się komfortowo. Otoczenia ma na nas ogromny wpływ. W Polsce kupno nieruchomości to wciąż najpopularniejsza forma inwestycji. Chcemy przedstawić państwu ofertę apartamentów w Gliwicach. Zapewniamy, że znajdziecie tutaj lokale odpowiadające bardzo wysokim standardom.

Czym są apartamenty?

Apartament to ekskluzywna nieruchomość. W dobrym stanie i funkcjonalny musi być budynek nieruchomości oraz sam lokal. Są to pomieszczenia, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach. Często znajdują się na osiedlach zamkniętych lub budynkiem opiekuje się portier. Główne pomieszczenia znajdujące się w apartamencie to salon, kuchnia, sypialnia, gabinet lub pokój przeznaczony dla gości, łazienka z wc, dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Większość proponowanych apartamentów posiada balkon i duży metraż. Oczywiście ceny takiej zabudowy są proporcjonalne do warunków w nich panujących. Apartamenty można wynajmować oraz kupić w Gliwicach. Niektóre z nich pochodzą z rynku wtórnego, a niektóre z pierwotnego.

Agencja nieruchomości

Transakcje na rynku nieruchomości powinny przebiegać pomyślnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Taką sytuację zapewnia pomoc agenta nieruchomości z biura w Gliwicach. Jego zadaniem jest przeprowadzenie klienta przez cały proces transakcyjny począwszy od szukania nieruchomości, aż do możliwości zamieszkania w niej, gdy wszystkie kwestie prawne zostaną rozwiązane. Firma Re/max Gold proponuje swoim klientom korzystne oferty. Ich jednym z głównych zadań jest stworzenie umowy oraz sprawdzenie wszelkich dokumentów. Nie musisz przejmować się formalnościami. Nasi pracownicy są doświadczeni i zajmują się również lokalnym rynkiem, który bardzo dobrze znają.

Dlaczego warto zamieszkać w Gliwicach?

Gliwice to duże miasto, które leży na Górnym Śląsku. Są one związane z dużymi, rozwojowymi firmami, rozwijającą się gospodarką, szkolnictwem wyższy. Duża aglomeracja powoduje, że wybór miejsc do zamieszkania jest spory, a miasto pozwala załatwić wszystkie sprawy na miejscu. Dużym udogodnieniem jest świetnie rozwinięta komunikacja miejska oraz drogi. Poruszający się samochodami nie będą mieli problemu, aby dostać się do sąsiednich miasta, czy nawet wyruszyć w dalsze podróże. W Gliwicach mamy dostęp do drogi szybkiego ruchu DTŚ, autostrad A1 oraz A4. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mają do dyspozycji tramwaje, autobusy, pociągi. Rozwój w osobiście w tym miejsce jest czymś niemal rekomendowanym. Znajduje się tutaj wiele placówek edukacyjnych, szkół wyższych w tym Politechnika Śląska polecana i znana w całym kraju.

Ceny nieruchomości

Ceny nieruchomości zależą od dzielnicy Gliwic, stanu apartamentu oraz jego metrażu. Polecamy apartamenty w stanie deweloperskim. Lokale posiadające ok. 90 metrów kwadratowych kosztują 390 000 tysięcy. Podana oferta jest kierowana do osób ceniących sobie nie tylko wygodę, ale także komfort.

Kredyt na apartament

Jeśli są Państwo zainteresowania ofertą apartamentów na sprzedaż w Gliwicach zachęcamy serdecznie do kontaktu. Nasi agenci mogą zaproponować państwu również rozwiązania kredytowe korzystne przy wybranej ofercie. Dla nas liczy się kompleksowa usługa i zadowolenie klientów.

W naszej ofercie znajdziesz również: apartamenty Gliwice, domy do wynajęcia Gliwice, domy Gliwice Żerniki, domy Gliwice Łabędy, domy Gliwice, działki budowlane Gliwice, kawalerki w Gliwicach, lokale do wynajęcia w Gliwicach, mieszkania Gliwice Łabędy, mieszkania dla studentów Gliwice, mieszkania do wynajęcia Gliwice, mieszkania Gliwice Kopernik, mieszkania na sprzedaż Gliwice, nowe domy Gliwice, nowe mieszkania Gliwice, mieszkania Gliwice Sikornik, mieszkania Gliwice Sośnica, mieszkania Gliwice wynajem.

Apartamenty Gliwice

SKONTAKTUJ SIĘ Z RE/MAX Gold

Numer telefonu do biura nieruchomości w Gliwicach Reamx-Gold

telefon: 32 776 01 70
tel. kom.: 665 167 906

Adres biura nieruchomości Remax-Gold

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

Email biura nieruchomości w Gliwicach - Reamax-Gold

e-mail: biuro@remax-gold.pl

Inne sposby komunikacji z Remax-Gold

gadu-gadu: 4185770
skype: remax-gold

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ